ENRIA Ot Biçme,Yükleme,Taşıma ve Servis Vagonu

 

Ot biçme,taşıma ve servis vagonu

Posted by Cengiz Torun on Saturday, November 25, 2017

 

 

Videoyu izlemek için aşağıdaki mavi  şekillerin üzerine tıklayınız.

İtalyan'ın ünlü ot biçme vagon firması ENRIA'IN Türkiye ve Azerbaycan distribütörlüğünü almış bulunmaktayız. Bu ot biçme vagonu önde 2 tamburla otu biçmekte otu parçalamadan vagon sistemiyle römorka almakta ve sağ ve soldaki dağıtıcı sistemleriyle hayvanlara servis etmektedir.

 

Bir kişi traktörden inmeden bu işlemleri tek başına yapabilmektedir.Bu ot biçme vagonu 3-4 işçinin yaptığını tek başına yapmaktadır.İş gücünü en aza indirmektedir. ENRİA tamburlu  çayır biçme vagonuyla hayvan beslemek son derece kolay hale gelmektedir.Bu çayır biçme makinesiyle hayvanlar günlük taze ot  yiyebilmektedirler.Taze yeşi otla beslenen hayvanlar hem daha sağlıklı olmakta hem de daha yüksek verime ulaşmaktadır.Sizde hayvanlarınıza günlük yeşil ot yedirerek daha yüksek verim alabilirsiniz. 

Enria ot biçme vagonuyla italian ryegrass ,sorgum sudan otu ,korunga,fiğ,yapay çayırmera otları,yem bezelyesi,tritikale, teff grass ve yonca gibi yem bitkilerine günlük biçerek hayvanlara yedirebilirsiniz.

Ot biçme vagonuyla;Tamburlu çayır biçme aletinin , yükleme römorku'nun ,dağıtım  ve  servis römorku'nun tüm yaptıklarını tek başına ENRİA  ot biçme -yükleme-taşıma ve servis vagonu yapmaktadır.

-

-

 

Etiketler:Tamburlu ot biçme makinası , çayır biçme makinası ,ot biçme vagonu ,ot biçme römorku.

 


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis